01 / 01
info@rakennusgrahn.com

Yhteystiedot

Toimisto:

info@rakennusgrahn.com
040 350 8626

Postiosoite (ei laskuja):

Rakennus Grahn Oy
Olympiaranta 1
00140 Helsinki

info@rakennusgrahn.com

Laskuihin liittyvät tiedustelut:
laskutus@rakennusgrahn.com

Laskutus:

Y-tunnus: 0820041-0

Verkkolaskutusosoite: 003708200410
Välittäjän tunnus: 003721291126
eli Maventa
(tai pankkiverkosta lähettäessä DABAFIHH)
Operaattori: Maventa Oy

(tai sähköpostitse PDF-muodossa:
invoice-08200410@kollektor.fi)


Henkilöstöpäällikkö
Kirsi Gran
kirsi.gran@rakennusgrahn.com
040 847 0247


Toimisto
Leo Leino
leo.leino@rakennusgrahn.com
040 552 2348


Toimisto
Vaula Moilanen
vaula.moilanen@rakennusgrahn.com
040 060 2709

Toimisto
Katja Schwartz
katja.schwartz@rakennusgrahn.com
040 350 8626


Toimitusjohtaja
Jani Gran
jani.gran@rakennusgrahn.com
0400 515 937


Työpäällikkö, tarjouspyynnöt
Janne Mahlakaarto
janne.mahlakaarto@rakennusgrahn.com
050 361 1931


Projektipäällikkö
Henri Kuronen
henri.kuronen@rakennusgrahn.com
040 558 5329


Projektipäällikkö
Tiia Pakarinen
tiia.pakarinen@rakennusgrahn.com
040 019 9604


Projektipäällikkö
Ruslan Potapov
ruslan.potapov@rakennusgrahn.com
040 573 9599


Työnjohtaja
Jaanus Kurn
jaanus.kurn@rakennusgrahn.com
040 350 4282


Työnjohtaja
Kari Halmetoja
kari.halmetoja@rakennusgrahn.com
0400 529 284


Asukaskoordinaattori
Pasi Taskinen
pasi.taskinen@rakennusgrahn.com
050 378 8659


Työnjohtaja
Tanel Tedresaar
tanel.tedresaar@rakennusgrahn.com
040 630 6050


Työnjohtaja
Otto Karttunen
otto.karttunen@rakennusgrahn.com
050 522 1210


Työnjohtaja
Matti Happonen
matti.happonen@rakennusgrahn.com
040 705 1076


Työnjohtaja
Marko Ahonen
marko.ahonen@rakennusgrahn.com
040 757 0247





Grahn Vahinkosaneeraus Oy
Y-tunnus: 3012255-1
toimisto@vahinkosaneeraus.fi
040 350 8626

Laskutus:

Verkkolaskutusosoite: 003730122551
välittäjän tunnus: 003721291126 eli Maventa
(tai pankkiverkosta lähetettäessä DABAFIHH)


Työpäällikkö
Jari Hämäläinen
jari.hamalainen@vahinkosaneeraus.fi
050 382 9030


Työnjohtaja
Pyry Laaksonen
pyry.laaksonen@vahinkosaneeraus.fi
040 707 6286

Copyright © rakennus GRAHN.