01 / 01
info@rakennusgrahn.com

Yhteystiedot

Toimisto:

info@rakennusgrahn.com
040 350 8626

Postiosoite (ei laskuja):

Huomioithan uuden postiosoitteemme!

Rakennus Grahn Oy
Olympiaranta 1
00140 Helsinki

info@rakennusgrahn.com

Laskutus:

Verkkolaskutusosoite: 003708200410
Välittäjän tunnus: 003721291126
eli Maventa
(tai pankkiverkosta lähettäessä DABAFIHH)
Operaattori: Maventa Oy

Paperilaskut:
Rakennus Grahn Oy
08200410
PL 100
80020 Kollektor Scan

tai sähköpostitse PDF-muodossa:
invoice-08200410@kollektor.fi


Taloushallinnon assistentti
Sari Myllykangas
sari.myllykangas@rakennusgrahn.com
040 350 8626


Henkilöstöpäällikkö
Kirsi Gran
kirsi.gran@rakennusgrahn.com
040 847 0247


Toimitusjohtaja:
Jani Gran
jani.gran@rakennusgrahn.com
0400 515 937


Työpäällikkö:
Janne Mahlakaarto
janne.mahlakaarto@rakennusgrahn.com
050 361 1931


Projektipäällikkö
Henri Kuronen
henri.kuronen@rakennusgrahn.com
040 558 5329


Projektipäällikkö
Jari Hämäläinen
jari.hamalainen@rakennusgrahn.com
050 382 9030


Työnjohtaja
Jaanus Kurn
jaanus.kurn@rakennusgrahn.com
040 350 4282


Työnjohtaja
Kari Halmetoja
kari.halmetoja@rakennusgrahn.com
0400 529 284

 

 

 

 

 

 

 

Työnjohtaja
Tuomas Tuittu
tuomas.tuittu@rakennusgrahn.com
040 350 3328

 

 

 

 

 

 

 

Työnjohtaja
Pasi Taskinen
pasi.taskinen@rakennusgrahn.com
050 378 8659


Työnjohtaja
Tanel Tedresaar
tanel.tedresaar@rakennusgrahn.com
040 630 6050


Työnjohtaja
Jukka Pietikäinen
jukka.pietikainen@rakennusgrahn.com
040 060 2441


Työnjohtaja
Pyry Laaksonen
pyry.laaksonen@rakennusgrahn.com
040 707 6286


Projektikoordinaattori
Armi Tihtonen
armi.tihtonen@rakennusgrahn.com
040 662 4068

Copyright © rakennus GRAHN.