01 / 01
info@rakennusgrahn.com

Yhteystiedot

Toimisto:

info@rakennusgrahn.com
040 350 8626

Postiosoite (ei laskuja):

Rakennus Grahn Oy
Iso Roobertinkatu 10 B 14
00120 Helsinki

info@rakennusgrahn.com

Laskutus:

Verkkolaskutusosoite: 003708200410
Välittäjän tunnus: 003721291126
eli Maventa
(tai pankkiverkosta lähettäessä DABAFIHH)
Operaattori: Maventa Oy

Paperilaskut:
Rakennus Grahn Oy
08200410
PL 100
80020 Kollektor Scan

tai sähköpostitse PDF-muodossa:
invoice-08200410@kollektor.fi


Taloushallinnon assistentti
Sari Myllykangas
sari.myllykangas@rakennusgrahn.com
040 350 8626


Henkilöstöpäällikkö
Kirsi Gran
kirsi.gran@rakennusgrahn.com
040 847 0247


Toimitusjohtaja:
Jani Gran
jani.gran@rakennusgrahn.com
0400 515 937


Työpäällikkö:
Janne Mahlakaarto
janne.mahlakaarto@rakennusgrahn.com
050 361 1931


Työnjohtaja
Jaanus Kurn
jaanus.kurn@rakennusgrahn.com
040 350 4282


Työnjohtaja
Henri Kuronen
henri.kuronen@rakennusgrahn.com
040 558 5329


Työnjohtaja
Kari Halmetoja
kari.halmetoja@rakennusgrahn.com
0400 529 284


Työnjohtaja
Jari Hämäläinen
jari.hamalainen@rakennusgrahn.com
050 382 9030


Työnjohtaja
Tuomas Tuittu
tuomas.tuittu@rakennusgrahn.com
040 350 3328


Työnjohtaja
Toni Siitonen
toni.siitonen@rakennusgrahn.com
040 707 6286


Työnjohtaja
Taneli Balde
taneli.balde@rakennusgrahn.com
040 705 1076


Projektikoordinaattori
Armi Tihtonen
armi.tihtonen@rakennusgrahn.com
040 662 4068

Copyright © rakennus GRAHN.